Informācija

2015. gada 8. jūn.

AICINĀM PIEDALĪTIES!Izsludinām lasīšanas stafeti jaunajiem grāmatu lasītājiem!                      Tev ir 11, 12, 13 vai 14 gadi? Tev patīk lasīt grāmatas? Tu esi aktīvs sociālajos tīklos?

            Mums tev ir lieliska ziņa! Piedalies Apgāda Zvaigzne ABC grāmatu lasīšanas stafetē un laimē iespēju pavadīt nedēļu superīgā „Ilustrētā Junioriem” un Valodu skolas „Skrivanek Baltic” vasaras nometnē.

           

Kas tev jādara, lai iegūtu balvu?·         LASI Apgāda Zvaigzne ABC grāmatas no piedāvātā grāmatu saraksta atbilstoši savām interesēm.·         DALIES AR VIEDOKLI par katru izlasīto grāmatu: kas tev patika, kāpēc patika un vai tu to ieteiktu draugiem. Ja grāmata nepatika vai garlaikoja, tad raksti, kas tieši nepatika. Raksti aprakstu blogā, veido video un foto kolāžas, dalies ar informāciju sociālajos tīklos un neaizmirsti informēt arī mūs! :)Blogs – ieliec aprakstu par grāmatu blogā un saiti uz ierakstu atsūti uz e-pastu konkurss@zvaigzne.lv, klāt pievienojot kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, vecums un pilsēta.

Draugiem.lvgarāku aprakstu var likt sadaļā D-grāmatas (lapas apakšā ieliec ķeksīti, lai raksts būtu redzams visiem) un saiti uz aprakstu atsūti uz e-pastu konkurss@zvaigzne.lv, klāt pievienojot kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, vecums un pilsēta, un/vai ievieto īsu ziņu sadaļā Runā, pieliekot atzīmi @ApgādsZvaigzneABC

Twitter.com un facebook.com (ja tev ir 13 vai 14 gadi) - raksti savu viedokli par grāmatu un pieliec atzīmi @zvaigzneabc.

Youtube.com – izveido filmiņu par grāmatu un saiti uz video atsūti uz e-pastu konkurss@zvaigzne.lv, klāt pievienojot kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, vecums un pilsēta.

Ja tev nav sava bloga un arī neesi nevienā no sociālajiem tīkliem, tad atsūti mums rakstu uz e-pastu konkurss@zvaigzne.lv, klāt pievienojot kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, vecums un pilsēta.Konkurss norisinās no 1. jūnija līdz 15. jūlijam.·         SKATIES konkursa rezultātus 20. jūlijā Zvaigzne ABC mājas lapā www.zvaigzne.lv. Galvenā balva – dalība 1 cilvēkam „Ilustrētā Junioriem” un Valodu skolas „Skrivanek Baltic”nometnē. Papildus tiks piešķirtas žūrijas specbalvas par aktivitāti un oriģinalitāti.

    Vērtējot tiks ņemts vērā rakstu daudzums un aktivitāte            sociālajos tīklos, kā arī tas, cik interesanti un radoši  paustas    domas par grāmatām.  Iesūtītos aprakstus par grāmatām publicēsim Zvaigzne ABC mājas lapā un sociālajos tīklos.Grāmatu saraksts

Sabīne Ceta. Hugo ģeniālā pasaule. Hugo superplāns. Hugo kļūst iedomīgs

Lora Dokrila. Dārsija Bērdoka

Nīls Geimens. Par laimi, piens...

Džons Grišams. Teodors Būns – aktīvists. Teodors Būns - mazais advokāts. Teodors Būns un nolaupītā meitene. Teodors Būns - aizdomās turētais

Agnese Jauna. Runča stāsti

Arno Jundze. Kristofers un Ēnu ordenis

Mika Kerenens. Noslēpumainais puķu čiepējs

Džefs Kinnijs. Grega dienasgrāmata 9. Garais ceļojums

Maija Laukmane. Piezvani Adrijai Elzai!

Ieva Melgalve. Bulta, Zvaigzne un Laī

Džonatans Meress. Normana pasaule. Brīžiem pilnīgs sviests. Normana pasaule. Brīžiem trakoti kaitinoša

Ilze Liliāna Millere. Safīru uguns

Jū Nesbē. Doktora Proktora purkšķu pulveris. Doktora Proktora laika vanna

Sinika Nopola, Tīna Nopola. Tā stunda ir situsi, Risto Reperi! Risto Reperis un šausmīgā desa

Kristīna Olsone. Stikla bērni. Sudraba puisēns

Alise Pantermillere, Daniela Kola. Lotas dienasgrāmata

Liza Pīčone. Toma Geitsa lieliskā pasaule. Asprātīgi aizbildinājumi (un citas labas lietas)

Linkolns Pīrss. Lielais Neits pārspēj pats sevi. Lielais Neits atkal uzmanības centrā. Lielais Neits rullē

Iluta Plotņikova. Salas rēgs

Džeronīmo Stiltons. Sveicināti Sīkstuļa cietoksnī! Mīlestība ir kā siers...

Deivids Valjamss. Smirduļa kungs. Mazais miljardieris. Gangsteromīte


Nometne

Ilustrētā Junioriem” un Valodu skolas „Skrivanek Baltic” vasaras nometne

2.–7. augusts: jauniešiem no 11 līdz 14 gadiem

Kopā ar vienmēr jautriem pasniedzējiem un nometnes biedriem varēsi doties neaizmirstamā ceļojumā cauri gadsimtiem – pabūsi akmens laikmetā, iejutīsies prinču vai princešu tēlos, izdzīvosi padomju laikiem raksturīgās ierindas skates un pat pasapņosi par nākotni. Netrūks arī spēļu, izglītojošu nodarbību un meistardarbnīcu pieredzējušu pasniedzēju vadībā, kā arī atpūtas brīvā dabā.

Mēs apsolām, ka mājup atbrauksi ne tikai ar lieliskām atmiņām, bet arī ar pulku jaunu draugu!Norises vieta: Kuldīgas novads, Rendas pagasts, „Lejastiezumi”Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru